Kania Lodge

Zmiana rozmiaru tekstu

-A A +A
83-300
Kartuzy
Sytna Góra 10
58 681 06 77

Wszystkie 15 stylowych pokoi, w tym dwa dwupokojowe rodzinne apartamenty, jak również i zaciszny, luksusowy prywatny domek są indywidualnie zaprojektowane i mają wysoki standard wyposażenia. Niektóre mają własne tarasy, inne oprócz centralnego ogrzewania mają też kominki opalane drewnem. Z wszystkich pokoi rozciąga się widok na jezioro.

Do wyposażenia należą kort tenisowy, prywatny pomost i plaża, łódki, rowery, pomieszczenie spa, sala konferencyjna oraz dostęp do szerokopasmowego internetu w całym obiekcie.

Wysoko ceniona kuchnia w Kania Lodge podaje wybornie przygotowane dania ze świeżych i na ile jest to tylko możliwe lokalnych produktów, w tym nasze znakomite dania z jagnięciny hodowanej na własnych łąkach.

Mamy też własną winnicę i pomieszczenie z kominkiem do degustacji win. Karta win to ponad 250 pozycji z kilkunastu krajów z rocznikami sięgającymi nawet dwie dekady wstecz. Największy na świecie magazyn winiarski, miesięcznik Wine Spectator dwukrotnie uhonorował naszą listę wyróżnieniem Award of Excellence i opisał ją jako „jedną z najbardziej wyjątkowych restauracyjnych list win na świecie”. Nowojorski Wine Spectator ma 2,5 miliona czytelników na całym świecie.

Jakość zakwaterowania, jedzenie i wino idą w parze z ciepłą gościnnością oraz z wyjątkowo przyjazną, grzeczną i sprawną obsługą. Prawie wszyscy pracownicy są z nami już od ponad dekady.

W okolicy Kania Lodge znajduje się mnóstwo atrakcji. Można wybrać się leśnymi drogami na piesze lub rowerowe wycieczki. Nie będzie tam samochodów, a zobaczyć można sarny, lisy, zające czy też rzadką kanię rudą, ptaka od którego Kania Lodge wzięła swoją nazwę. W odległości 15 minut od nas można pojeździć konno.

Dla fanów golfa w odległości około 40 minut jazdy samochodem znajdują się trzy pola golfowe, jedno oddalone zaledwie o 20 minut drogi. 45 minut potrzeba, aby dostać się do Starego Miasta w Gdańsku. Zarówno bałtyckie wybrzeże, jak i ceglany zamek krzyżacki w Malborku, największy ceglany zamek w całej Europie, to tylko godzina drogi.

Nie ma wielu lepszych miejsc w Polsce – czy nawet w Europie – na małą konferencję dla zarządu. Firmy nawet z tak daleka jak Stany Zjednoczone wybierały nas na miejsce swoich spotkań. Możemy odebrać gości z lotniska lub dworca kolejowego i zorganizować wycieczki czy spotkania zarówno w obiekcie, jak i w terenie.

Kompletnie wyposażona sala konferencyjna w Kania Lodge mieści do 30 osób i posiada szerokopasmowy dostęp do internetu. W ofercie mamy specjalne ceny na jednodniowe spotkania zawierające możliwość korzystania z sali i jej wyposażenia. Dodatkowo w cenie zawarte są przekąski oraz lunch w jadalni Kania Lodge.

Dla grup konferencyjnych pragnących zostać na noc oferujemy specjalne ceny na luksusowe zakwaterowanie. Przeprowadzamy bezpłatne degustacje win, możemy także zorganizować różnego rodzaju dodatkowe zajęcia, od integracyjnych w terenie po profesjonalne wieczorne lekcje tańca.

Lokalizacja

Polska
54° 22' 39.4788" N, 18° 10' 47.5824" E
PL